Spolupracuji


"Vyrábíme akrylátové vany s možností osazení vanovou zástěnou, sprchové kouty a dveře, a to i v atypickém provedení, sprchové vaničky, odtokové žlaby a vpusti. Nechybí umyvadla, sanitární keramika (wc, bidety a keramická umyvadla), koupelnový nábytek, vodovodní baterie a široká škála koupelnových doplňků."


"Značka PHASE je specialista na výrobu sedaček. Pod značkou PHASE se nachází vývoj vlastního designu, řemeslná výroba sedaček a vlastní prodejní síť. Ve PHASE najdete široký výběr sedaček a celou škálu služeb, které vás přesvědčí, že s vaším pohodlím to myslíme vážně." 


"VAVEX je rodinná firma s tradicí od roku 1990. Hlavním cílem společnosti Vavex je výroba a prodej kvalitních tapet, které jsou vyráběny ve vlastní továrně v Teplicích. V portfoliu najdete více než 1000 druhů tapet ať už vlastní výroby, nebo importu od předních světových výrobců , které firma Vavex zastupuje na českém trhu."


"NUDE je globální designová značka založená v roce 2014. Spadá pod sklářskou společnost Sisecam Group, která patří mezi největší výrobce skla na světě.

NUDE prezentuje, jak lze spojit v jedno design, nové technologie a ručně vyráběné křišťálové sklo pro moderní bydlení.

Ve spolupráci se světově známými designéry využíváme technologických inovací při výrobě skla, jako je například ION Shield Technology. Naší snahou je, aby si naše produkty stále zachovaly svoji jedinečnost, krásu a čistotu s přispěním ruční práce sklářských mistrů."