O mně


Jediné co musíš udělat,

je rozhodnout se

A tak jsem se jednoho dne rozhodla. Rozhodla jsem si splnit svůj sen.


Nezáleží na tom, co si myslí ostatní, důležité je mít svůj cíl a jít si za ním. Kdo v dnešní době dělá to, co ho opravdu baví a je jeho vášeň ? 


Design interierů jsem milovala už jako dítě ( i když jsem to nedokázala správně pojmenovat, bylo tomu tak ). Ať se to týkalo domečku pro panenky, který jsem neustále měnila, šoupání nábytku po pokoji nebo malování po zdi temperou. Na střední škole jsem téhle myšlence podlehla úplně. Neustále jsem o tom mluvila, doufala, snila... 


"Až dodělám maturitu, tak  do té designové školy půjdu!" zněla moje nejoblíbenější věta..  bohužel jsem tomu v té době sama přestávala věřit. Zastihla mně realita běžného života a vydělávání peněz, které jsou třeba.  I když mně informační technologie, kterou jsem vystudovala bavila, nebylo to "ono" co bych chtěla dál v životě dělat. 


Ale můj sen tu stále byl, někde v hloubi duše mi našeptával a doprovázel mne na každém kroku. 
Poté, co jsme postavili dům a já mohla všechno navrhnout, vybrat, změnit , zútulnit a vidět jak všechno k sobě ladí a jak se v tom cítíme dobře, nebylo na co čekat. Přihlásila jsem se do školy Intermezzo - školy designérských snů a tím se mi změnil život. 


Proto teď mohu každému z Vás svůj sen nabídnout. Vytvořit Vám domov, ve kterém se budete cítit dobře, rádi se tam budete vracet a HLAVNĚ tam budete šťastní. Tohle je mé poslání.

                                                                                                 Tereza